Kinga Śliwińska

Kinga Śliwińska

oligofrenopedagog, Trenerka Marki Sensoplastyka®

Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Gliwicach, a także ceniona oligofrenopedagog z niezwykłym zamiłowaniem do pracy z dziećmi. Jej ścieżka zawodowa i edukacyjna obejmuje liczne kursy i szkolenia, które pozwalają na nieustanne poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności w obszarze pracy z dziećmi. Marka Sensoplastyka®, której jest trenerką to symbol kreatywności i rozwoju dzieci poprzez sensoryczną zabawę.

Od 10 lat pracuje w SOSW Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, tam zajmuje się dziećmi z różnymi problemami rozwojowymi, w tym autyzmem, zaburzeniami mowy oraz niepełnosprawnością intelektualną. Jej cenne doświadczenie i wyjątkowe podejście pomaga dzieciom i młodzieży w osiąganiu ich potencjału rozwojowego.

Razem z przyjaciółką mgr Agnieszką Koraszewską – Czajkowską współtworzy firmę APLI PAPLI, zajmującą się prowadzeniem licznych zajęć rozwijających, warsztatami kreatywnymi i animacjami dla dzieci.

W życiu prywatnym jest mamą dwóch wspaniałych dziewczynek. Razem aktywnie spędzają czas, zwiedzając najbliższe okolice i biorąc udział w licznych wydarzeniach kulturalnych.

Woman placeholder