Ewa Lotko

Ewa Lotko

logopeda, pedagog

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, specjalizująca się w logopedii i emisji głosu oraz posiadająca tytuł magistra pedagogiki o kierunku „Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne i edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną”. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zarządzania oświatą – menadżer placówki oświatowej. 

Swoją karierę związała z pracą z dziećmi już od 2016 roku, zaczynając od opieki nad najmłodszymi dziećmi w żłobku. Następnie kontynuując swoją pracę w przedszkolu i szkole, zdobyła cenne doświadczenie w pracy z dziećmi w różnych etapach ich rozwoju. Pozyskana wiedza i doświadczenie pozwalają jej zrozumieć proces edukacyjny oraz rozwijania mowy u dzieci, począwszy od ich pierwszych miesięcy życia aż po okres edukacji szkolnej. 

Wyróżnia się podejściem, które kładzie nacisk na indywidualność każdego pacjenta. W terapii logopedycznej i pedagogicznej tworzy spersonalizowany plan pracy nad rozwojem mowy i komunikacji, dostosowany do unikalnych potrzeb każdego dziecka. Ewa dba o to, aby sesje terapeutyczne odbywały się w przyjaznej i komfortowej atmosferze, co sprzyja osiąganiu postawionych celów. 

W swoim życiu prywatnym pasjonuję się wyprawami motocyklowymi oraz zimowym szusowaniem na snowboardzie.

Ewa Lotko - logopeda, pedagog